O spoločnosti

 

Výrobca TEKLA EKO TECHNOLOGIE pôsobí na trhu už viac ako 33 rokov, kde v jeho počiatkoch pôsobil ako výrobný závod pre mnohých výrobcov vykurovacej techniky.

Majiteľ spoločnosti, pán TEKLA, sa zameriaval na ekologickejšie a účinnejšie formy vykurovania. V zmysle tejto ideológie, sa v súčasnej dobe môžeme pochváliť vlastným inžiniersko-vývojovým centrom, niekoľkými inováciami a patentmi, ktoré dopomáhajú k úspornejšiemu a ekologickejšiemu spôsobu vykurovania.

Kontinuálnym rozširovaním výrobných kapacít, novými robotickými linkami ako aj neustálemu rastu spoločnosti, jeho výrobnými a skladovými priestormi a v neposlednej rade neustálym hľadaním ekologickejších a úspornejších spôsobov vykurovania, zabezpečujeme vysoký vykurovací komfort pre našich zákazníkov.

TEKLA Slovakia je už vyše 14 rokov výhradným zastúpením poľského výrobcu vykurovacej techniky so širokým záberom najmä v oblasti ekologického vykurovania.

Po zmene obchodného mena z NOVITERA SK na TEKLA Slovakia, s cieľom jasnejšie sa identifikovať s produktmi značky TEKLA sme sa už naplno pustili do rozširovania sietí autorizovaných partnerov, montážnych skupín, či servisných technikov tak, aby boli naše služby čo najdostupnejšie.

V súčasnosti sa opierame o skúsenosti z inštalácií niekoľkých tisícov kotlov po celom území Slovenska.

Radíme sa medzi popredných výrobcov a dodávateľov ekologickej vykurovacej techniky v Poľsku, Slovenskej a Českej republike, Nemecku, Rakúsku, Maďarsku či Rumunsku.
TEKLA kotly však už môžete nájsť temer po celom svete.

Veríme, že aj Vy sa rozhodnete správne a zvolíte si Teklu ako spoľahlivého partnera pre vykurovaciu techniku so silným dôrazom na SERVIS.