Výrobný proces

Výrobný procesMateriály používané na výrobu zariadení sú vždy tej najvyššej kvality. Na výrobu našich prístrojov používame najnovšie technológie a stroje, čo nám umožňuje udržiavať vysoký štandard kvality, čo potvrdzujú aj certifikáty získané v akreditovaných laboratóriách.

Ako výrobca ekologických zdrojov tepla sa snažíme porozumieť potrebám našich zákazníkov a systematicky prispôsobovať ponuku produktov ich požiadavkám, ako aj platným predpisom a emisným normám.

Z hľadiska emisivity boli kotly TEKLA odbornými skúškami zaradené do 5. triedy, čo z nich robí jedno z najfunkčnejších a najúčinnejších moderných vykurovacích zariadení s veľkým ekologickým významom. Ekologický kotol na pelety triedy 5, splyňovací kotol triedy 5 alebo tepelné čerpadlo sú vždy skvelou voľbou.

Pri výrobe kotlov značky TEKLA sa kladie vysoký dôraz na jednoduchú a minimálnu nutnosť obsluhy kotla zákazníkom s najvyšším stupňom kvality, s nízkym dopadom na životné prostredie.

Ponúkame Vám inovácie, ktoré šetria okrem Vašej peňaženky aj Váš čas.

Kotle sú vyrábané z vysoko kvalitnej certifikovanej ocele s hrúbkou 6 mm až 8 mm.

Každý kotol z fabriky TEKLA prejde finálnou výstupnou kontrolou riadiaceho systému. Počas tejto kontroly dochádza k vysoko tlakovej skúške výmenníka. Čoho výsledkom je 100% kvalitný výmenník až s 5 ročnou zárukou. Teselo kotla a kryt kotla je nalakovaný práškovou farbou.

Vždy pred predajom je výrobok podrobený detailným testom, čo potvrdzujú získané emisné a ekologické certifikáty. Široká škála dostupného výkonu umožňuje vybrať si správne zariadenie – ako pre zariadenia domácnosti, tak aj priemyselné či verejné budovy.

  • Výrobná linka