Vykurovacie zariadenia
so štátnou dotáciou.

Chcem dotáciu

Oceľový kotol Classico Bio

Automatický oceľový kotol
so samočistiacim horákom na pelety.


Viac o produkte

TEKLA KOMFORT AIR

Tepelné čerpadlá
vzduch – voda.

Viac o produktoch

Máte na výber!

CLASSICO
Kotol pre každú situáciu.

Viac o produkte

EKO

nomickejšie
logickejšie vykurovanie

„Niektorí o ekológii iba hovoria, my sa ňou riadime.“

EKO

 

TEKLA - ponuka

 

 

 

 

Vymenili ste už svoj starý kotol?

Viac o produkte
“Smraďoch”

“Smraďoch”

  • Časovo náročný na obsluhu
  • Neekologický
  • Nízka účinnosť
  • Vysoká spotreba paliva
  • Zdĺhavá príprava paliv
Tekla Komfort

Tekla Komfort

  • Automatický
  • Ekologický
  • Samočistiaci
  • Požadujúci minimálnu obsluhu
  • Vysoká účinnosť

Distribúcia

Tu kúpite náš výrobok

Všetky výrobky značky TEKLA sú expedované s centrálneho skladu TEKLA Slovakia, s.r.o., Gemerská cesta 4/7, 98401 Lučenec -Opatová. Na tejto adrese nás priamo nájdete a spolu s nami aj najväčší showroom kotlov TEKLA na Slovensku- predajňa AQUAUNIVERSAL s.r.o.  V prípade potreby identifikácie lokálneho predajcu, prípadne servisného technika nás prosím kontaktujte.

Nájdite najbližšie predajné miesto

mapa

O spoločnosti Tekla

Výrobca TEKLA EKO TECHNOLOGIE pôsobí na trhu už viac ako 33 rokov, kde v jeho počiatkoch pôsobil ako výrobný závod pre mnohých výrobcov vykurovacej techniky. Majiteľ spoločnosti, pán TEKLA, sa zameriaval na ekologickejšie a účinnejšie formy vykurovania. V zmysle tejto ideológie, sa v súčasnej dobe môžeme pochváliť vlastným inžiniersko-vývojovým centrom, niekoľkými inováciami a patentmi, ktoré dopomáhajú k úspornejšiemu a ekologickejšiemu spôsobu vykurovania.

Kontinuálnym rozširovaním výrobných kapacít, novými robotickými linkami ako aj neustálemu rastu spoločnosti, jeho výrobnými a skladovými priestormi a v neposlednej rade neustálym hľadaním ekologickejších a úspornejších spôsobov vykurovania, zabezpečujeme vysoký vykurovací komfort pre našich zákazníkov.

TEKLA Slovakia je už vyše 14 rokov výhradným zastúpením poľského výrobcu vykurovacej techniky so širokým záberom najmä v oblasti ekologického vykurovania.

Po zmene obchodného mena z NOVITERA SK na TEKLA Slovakia, s cieľom jasnejšie sa identifikovať s produktmi značky TEKLA. Máme autorizované siete predajcov, servisných technikov ako aj montážnych skupín. V súčasnosti sa opierame o skúsenosti z inštalácií niekoľkých tisícov kotlov po celom území Slovenska. Radíme sa medzi popredných výrobcov a dodávateľov ekologickej vykurovacej techniky v Poľsku, Slovenskej a Českej republike,Nemecku, Rakúsku, Maďarsku či Rumunsku. TEKLA kotly však už môžete nájsť temer po celom svete.

Veríme, že aj Vy sa rozhodnete správne a zvolíte si Teklu ako spoľahlivého partnera pre vykurovaciu techniku so silným dôrazom na SERVIS.